Ми – молодь Яготина! Ми - змінимо місто!

Дата: 27.03.2019 15:52
Кількість переглядів: 459

Фото без опису27 березня учасники команди «Ніхто крім нас», на чолі з ментором команди, педагогом організатором Яготинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 О.В.Ткаленко звернулись до міського голови Н.М. Дзюби щодо реалізації учнівського проекту «Відкривай Україну».

На зустрічі були присутні: заступник міського голови О.І. Федина, капітан команди «Ніхто крім нас» Анастасія Власова, учениця 8-Б, члени команди: Альона Трищук, учениця 8-Б та Сав’юк Ювеналій, учень 11 класу ЗОШ № 1.

На попередньому спільному обговоренні було вирішено створити тематичні картини на стінах міста в районі «Вокзалу», а сьогодні вони вже продемонстрували декілька ідей. В рамках учнівського проекту «Відкривай Україну» учасники команди поєднають сучасні будівлі міста з його історією, уміло вплітаючи елементи петриківського, селянського хатнього розписів, рослинні орнаменти та віршів про рідний край.

Реалізований проект дасть право команді «Ніхто крім нас» Яготинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 представляти місто на рівні області, де експерти і фахівці із різних сфер оберуть переможця і делегують команду на національний рівень.

Довідково

Освітній проект «Відкривай Україну» 4 роки доводить всій країні, що молодь, є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну.

Цей проект логічний ланцюжок етапів: робота на рівні школи, що переходить на рівень міста, з міста - на область і заключною частиною виступає фінал у столиці.

Протягом року, у стінах міських шкіл, формуються команди активної учнівської молоді, їхня ціль - розробити та реалізувати корисний проект для свого міста і людей, які у ньому проживають. Підлітки працюють над генерацією ідей та втілюють у життя речі, які, на їхню думку, несуть чи то культурні, чи то соціальні, чи то економічні зміни.

Початкова самостійна реалізація ідеї відбувається на шкільному рівні. Крізь помилки та успіхи першої проектної діяльності, школярам випадає нагода набути важливого власного досвіду. Здолавши авангардне завдання, команди починають працювати у масштабніших реаліях: визначають проблематику свого міста та розробляють проект, з метою її вирішення. Реалізовані урбаністичні проекти мають право представляти місто на рівні області, де експерти та фахівці із різних сфер обирають переможця і делегують команду на національний рівень.

У столиці фіналісти проходять інноваційно-інтенсивне навчання, прокачуються у нестандартних для себе умовах і з усіма отриманими модерними навичками та знаннями, створюють і презентують абсолютно новий проект.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора