Про скликання позачергової тридцятої сесії Яготинської міської ради сьомого скликання

Дата: 27.12.2017 15:53

Фото без опису28 грудня 2017 року об 11.00 відбудеться засідання позачергової двадцять сьомої сесії Яготинської міської ради сьомого скликання в залі Яготинської міської ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

На розгляд сесії міської ради винесено питання:

1. Про затвердження перспективного плану роботи Яготинської міської ради на 2018 рік.

2.Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Яготинської міської ради на 2018 рік.

3.Про погодження структури та загальної чисельності працівників комунального підприємства  «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2018 рік.

4.Про погодження структури та загальної чисельності працівників комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційної контора» на 2018 рік.

5.Про погодження структури та загальної чисельності працівників комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» на 2018 рік.

6.Про погодження структури та загальної чисельності працівників спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал» на 2018 рік.

7.Про погодження структури та загальної чисельності працівників  Яготинського підприємства вуличного освітлення «Міськсвітло» на 2018 рік.

8.Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального підприємства Яготинської міської ради «Редакція газети «Яготин – місто моє» на 2018 рік.

9. Земельні питання.

10.  Різне.