Особистий прийом громадян

Дата: 15.11.2017 15:57

Фото без опису15 листопада на особистий прийом до міського голови Н.М. Дзюби звернулись яготинці з питань соціального захисту населення, житлової політики, комунального господарства, благоустрою міста тощо.

До першого заступника міського голови С.О. Овчаренка звернулися громадяни з питань житлово-комунального господарства.

Щодо соціального захисту населення звернулись містяни на особистий прийом до заступника міського голови О.І. Федини.

Секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук консультувала яготинців по наданню характеристик на громадян, обстеженню житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання, а також щодо соціального захисту населення.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

Працівники Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам з різних питань.