Святкові заходи до Дня медичного працівника

Дата: 13.06.2019 17:56

Фото без описуУ третю неділю червня відзначається День медичного працівника, тож напередодні професійного свята 13 червня в Яготинському районному будинку культури жителі Яготинщини вітали не лише лікарів і медсестер, а й усіх тих без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

З нагоди професійного свята привітали присутніх голова Яготинської міської ради Н.М. Дзюба, Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський, заступник голови районної ради В.А.Потельчак. Гості заходу висловили вдячність усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям нашого міста та району.

«Життя людини вимірюється однією хвилиною і це дуже важливо, коли допомога надана вчасно, коли життя врятовано. Саме Ваша небайдужість, професіоналізм, бажання врятувати тримає націю на цьому світі. Тому що здоров’я нації – це майбутнє нашої держави, без здоров’я нації не буде майбутнього ні нашого, ні наших дітей», - наголосила Наталія Миколаївна.

За  сумлінну працю в галузі медицини, відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, високий професіоналізм,уміння своєчасно надати  кваліфіковану допомогу населенню та з нагоди Дня медичного працівника Наталія Миколаївна вручила грамоти:

• лікарю-хірургу (екстреної медичної допомоги) відділення хірургічного профілю Яготинської центральної районної лікарні Ігору Михайловичу Кругляну;
  • сестрі медичній стаціонару приймального відділення Яготинської центральної районної лікарні Наталії Андріївна Пилипчук;
  • сестрі медичній з дієтичного харчування Яготинської центральної районної лікарні Світлані Анатоліївна Ситій;
  • завідуючому рентгенологічним відділенням, лікарю-рентгенологу Яготинської центральної районної лікарні Олександру Олександровичу Михайленку;
  • фельдшеру з медицини невідкладних станів Яготинського пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги підстанції філії КЗ КОР «КОЦЕМДМК «Переяслав-Хмельницька станція екстреної медичної допомоги» Катерині Миколаївні Патриці;
  • фельдшеру з медицини невідкладних станів Яготинського пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги підстанції філії КЗ КОР «КОЦЕМДМК «Переяслав-Хмельницька станція екстреної медичної допомоги» Ігору Михайловичу Науменку;
  • головному лікарю КНП “Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Івану Івановичу Сахну;
  • лікарю-педіатру дільничному КНП “Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги” Наталії Вікторівні Ткаленко;
  • молодшій медичній сестрі пункту невідкладної медичної допомоги КНП “Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги” Тамарі Іванівні Якимук.

Колег з професійним святом привітали головний лікар Яготинського центру первинної медико-санітарної допомоги І.І. Сахно та головний лікар Яготинської ЦРЛ В.С. Нескорожений.

Зі щирими словами вдячності звернулась до присутніх голова Яготинської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я О.П. Назимок. «Сьогодні до привітань долучається і голова Київської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Олексій Іванович Початовський, адже в ці нелегкі для країни часи, праця медичного працівника воістину героїчна та гуманна – зцілювати, повертати людям здоров’я та рятувати людське життя», - додала Ольга Павлівна.

Традиційно на святі звучали і святкові накази, які по Яготинський центральній лікарні зачитав заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення П.М. Гавриленко, а по Яготинському центру первинної медико-санітарної допомоги О.Б. Козін.

Медики, керівники, жителі та гості міста насолоджувались святковим концертом та хореографічними композиціями, які присутнім дарувала талановита молодь Яготинщини.