Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 14.06.2019 12:26

Щодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території в м. Яготині по вул. Київська, 8-а, вул. Садова, 20-а.

Детальний план території з метою відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Яготин, орієнтовною площею 0,03 га по вул. Київська, 8-а, та земельної ділянки орієнтовною площею 0,40 га по вул. Садова, 20-а для продажу права оренди на земельних торгах для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, в м. Яготині.

Метою розробки детального плану території земельних ділянок є відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади міста Яготин, орієнтовною площею 0,03 га, та орієнтовною площею 0,40 га для  продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах).

Ділянки розташовані в місті Яготині по вул. Київська, 8-а, та по вул. Садова, 20-а в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Замовником даного детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

Розробником детального плану є ТОВ «ГеоФекторі».

З детальним планом можна ознайомитися в термін з 14.06.2019 по 15.07.2019 в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 14 відділ з питань юридичного забезпечення та земельних відносин) та на сайті Яготинської міської ради.

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник Яготинського міського голови Овчаренко Сергій Олександрович.

Термін подання пропозицій та зауважень з 14.06.2019 по 15.07.2019.

Перший заступник міського голови                   С. ОВЧАРЕНКО