Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 14.06.2019 12:35

Фото без описуЩодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території в м. Яготині по вул. Незалежності, 137-а.

Детальний план території з метою відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Яготин, орієнтовною площею 0,02 га для продажу права оренди на земельних торгах для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності, 137-а, в м. Яготині.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Яготин, орієнтовною площею 0,02 га, для  продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах).

Ділянка розташована в місті Яготині по вул. Незалежності, 137-а, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Замовником даного детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

Розробником детального плану є ТОВ «ГеоФекторі».

З детальним планом можна ознайомитися в термін з 14.06.2019 по 15.07.2019 в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 14 увідділ з питань юридичного забезпечення та земельних відносин) та на сайті Яготинської міської ради.

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник Яготинського міського голови Овчаренко Сергій Олександрович.

Термін подання пропозицій та зауважень з 14.06.2019 по 15.07.2019.

Перший заступник міського голови             С. ОВЧАРЕНКО