A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 14.06.2019 12:46
Кількість переглядів: 354

Щодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території в м. Яготині по вул. Переяслівська, 4-б

Детальний план території з метою відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Яготин, орієнтовною площею 0,035 га для продажу права оренди на земельних торгах для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Переяслівська, 4-б, в м. Яготині.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Яготин, орієнтовною площею 0,035 га, для продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах).

Ділянка розташована в місті Яготині по вул. Переяслівська, 4-б, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Замовником даного детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

Розробником детального плану є ТОВ «ГеоФекторі».

З детальним планом можна ознайомитися в термін з 14.06.2019 по 15.07.2019. в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 14 відділ з питань юридичного забезпечення та земельних відносин) та на сайті Яготинської міської ради.

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник Яготинського міського голови Овчаренко Сергій Олександрович.

Термін подання пропозицій та зауважень з 14.06.2019 по 15.07.2019.

 

Перший заступник міського голови                    С. ОВЧАРЕНКО

        

11.06.2019

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень