Щотижнева оперативна нарада

Дата: 01.07.2019 10:10

1 липня під головуванням міського голови Наталії Миколаївни Дзюби відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про виконані роботи з 24.06.2019 по 30.06.2019.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою міської ради Юрій Васильович Михайлов доповів щодо об’їздів по території міста з питань благоустрою.

Обговорено ряд питань щодо календарного плану роботи міської ради з 01.07.2019 по 07.07.2019, щодо проведення святкових заходів «Івана Купала» та заслухано пропозиції на поточний робочий тиждень.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради та наголошено, що 04 липня відбудеться засідання чергової 52 сесії міської ради сьомого скликання.