Участь у розширеній нараді при голові Яготинської районної державної адміністрації

Дата: 08.07.2019 11:26

08 липня міський голова Наталія Миколаївна Дзюба взяла участь у розширеній нараді при голові Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановському.

Під час засідання були розглянуті питання:

1. Про моніторинг роботи КПТМ «Яготинтепломережа» Яготинської районної ради в опалювальний період.

2. Про стан землевідведення та оформлення права власності на об’єкти спільної комунальної власності сіл та міста Яготинського району.

3. Про виконання у Яготинському районі Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за перше півріччя 2019 року.