Київська область, Яготинський район

Урядом удосконалено нормативно-правову базу у сфері усиновлення

Дата: 11.07.2019 17:35

10 липня 2019 року Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей”.

Нормами зазначеної постанови передбачено введення обов’язкової підготовки для громадян України, які виявили бажання усиновити дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, удосконалення роботи служб у справах дітей з кандидатами в усиновлювачі щодо ознайомлення з інформацією про дітей, які можуть бути усиновлені, та  створення постійно діючої комісії з питань міжнародного усиновлення.

Реалізація акта забезпечить максимальну відкритість і прозорість процедури усиновлення, мінімізує корупційні ризики і корупційні складові в процесі усиновлення, а також забезпечить врахування найкращих інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За інформації Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України Урядовий портал.