A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

З Днем українського миротворця!

Дата: 15.07.2019 09:39
Кількість переглядів: 268

Шановні миротворці, хочу з гордістю привітати Вас з професійним святом – Днем українських миротворців!

Сьогодні, 15 липня, країна відзначає День українських миротворців, що був встановлений у 2013 році, відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про встановлення Дня українських миротворців». Участь у миротворчих операціях Україна почала приймати з 1992 року.

Ця дата покликана віддати належне самопожертві і самовідданості миротворців, які несуть службу по всьому світу. Миротворці завжди в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує. З глибокою вдячністю жителі багатьох континентів пам’ятають сміливість, мужність та професіоналізм наших українських миротворців.

Ваші мужність та самовідданість справі підтримання міжнародного миру та безпеки високо цінуються всіма державами-членами ООН. Операції з підтримання миру та безпеки в умовах розширення спектру конфліктів у світі залишаються дієвим інструментом з попередження збройних протистоянь та повернення країн до мирного життя та співіснування.

Шановні миротворці, під час Вашої важкої служби у вкрай небезпечних умовах операцій ООН Ви здобуваєте неоціненний досвід, який є надважливим у вирішальний період історії нашої країни. Світ пам’ятає та шанує героїв, які віддали своє життя за ідеали мирного існування, виконуючи мандати миротворчих операцій ООН.

Висловлюю щиру подяку українським миротворцям за неоціненний вклад у забезпечення миру в усьому світі, а також за участь в бойових діях у зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Бажаю Вам міцного здоров’я, легкої служби та успішного повернення додому живими та неушкодженими. Нехай Господь береже Вас та Ваші родини! Зі святом!

З повагою

Яготинський міський голова                          Наталія Дзюба


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень