Щотижнева оперативна нарада

Дата: 15.07.2019 10:17

Фото без опису15 липня під головуванням першого заступника міського голови Сергія Олександровича Овчаренка відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про виконані роботи спеціалізованими працівниками за період з 08.07.2019 по 14.07.2019 року.

Обговорено ряд питань щодо календарного плану роботи міської ради з 15.07.2019 по 21.07.2019 року та заслухано пропозиції на поточний робочий тиждень.

Під час засідання Сергій Олександрович звернув увагу керівників комунальних підприємств Яготинської міської ради на вчасну подачу звітної інформації про звернення громадян за 1 півріччя 2019 року на засідання виконавчого комітету та сесії міської ради.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.