З Днем бухгалтера України!

Дата: 16.07.2019 09:00

Шановні бухгалтери!
Щиро вітаю вас з професійним святом!

Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.

Вірю, що сумлінність і вірність обов'язку кожного бухгалтерського працівника буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення бюджетів та скарбниці.

Відзначення цього свята засвідчує суспільне визнання важливої ролі бухгалтерів у розбудові сучасної ринкової економіки. Ваш високий професіоналізм, сумлінна праця є важливим чинником ефективного використання матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, динамічного розвитку економіки підприємств, прийняття обґрунтованих управлінських рішень. Ми цінуємо ваші зусилля, спрямовані на підвищення ефективності господарської діяльності підприємств, установ, організацій, зміцнення економічного потенціалу міста.

Нехай у ваших домівках завжди панують мир, любов, злагода та порозуміння.
Бажаю усім міцного здоров'я, професійних здобутків, наснаги та реалізації особистих планів.

Яготинський міський голова                   Наталія Дзюба