Звіт СКП "Ритуал" про роботу за І півріччя 2019 року

Дата: 24.07.2019 14:47

Фото без описуСпеціалізоване комунальне підприємство «Ритуал» проводить роботи за двома основними напрямками діяльності: надання ритуальних послуг та роботи з прибирання і благоустрою кладовищ, кількісні показники з цих напрямів роботи приведені в таблиці.

Види робіт

Місце проведення робіт

1

Проведення поховань

75

Кладовища міста Яготин та  району

2

Прибирання прилеглої  до кладовищ території

20 кладовищ

Кладовища міста Яготин

3

Видалення дерев та чагарників на території кладовищ

6 кладовищ

№ 1 вул. Пирятинська

№ 3 вул. Київська

№ 4 вул. Київська

№5 вул. Шевченка

№ 11 вул. Незалежності

№ 9 вул. Двірківщинська

4

Виготовлення трун

84

СКП «Ритуал»

5

Виготовлення вінків

370

СКП «Ритуал»

6

Виїздів спецтранспорту

82

Спеціалізованим підприємством постійно проводиться робота по благоустрою кладовищ, а саме  прибирання та обкошування прилеглої території, розчищення чагарників  та вивільнення місць для поховання.

Постійно  проводиться робота  зі зверненнями громадян. З початку  року до СКП «Ритуал» Яготинської міської ради надійшло 12 звернень від громадян  міста, які були виконані в повному обсязі. Характер звернень здебільшого складав видалення аварійних дерев, що загрожували намогильним спорудам.