Участь у черговій 29-ї сесії Київської обласної ради VII скликання

Дата: 26.07.2019 10:35
Кількість переглядів: 636

Фото без описуКеруючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицький 25 липня взяв участь у засіданні чергової 29-ї сесії Київської обласної ради VII скликання, яка відбулась під головуванням голови Київської обласної ради М.А. Стариченка.

Очільник Київської ОДА М.К. Бно-Айріян, який був присутній на сесії наголосив на важливості співпраці Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради: "Країна працює в новому форматі. Ми з вами представляємо інтереси людей, тож і працювати будемо на благо жителів Київщини" - підкреслив Михайло Каренович.

«Ключовими пріоритетами в майбутній роботі стануть прозорість, відкритість до бізнесу та інвестицій, підприємництво і його розвиток. Вважаю, що людям треба дати шанс взяти в руки свої повноваження, змінювати систему і середовище навколо себе. Ми маємо не забувати про будівництво, розвивати інфраструктуру. Але, водночас, необхідно інвестувати в розвиток людей, щоб вони не виїжджали з нашого регіону, а створювали робочі місця тут», – додав голова Київської облдержадміністрації М.К. Бно-Айріян.

Під час засідання депутати обласного органу місцевого самоврядування заслухали виступи депутатів про нагальні для Київщини проблеми сьогодення, як-то водо-каналізаційне лихо Калитянської ОТГ, межі Тетіївщини, розробка стратегії розвитку Київської області,тощо.

Депутати Київської обласної ради підтримали своїм голосуванням проекти понад 60 рішень з деякими доповненнями.

З-поміж багатьох інших, було прийнято рішення про реорганізацію комунальних медичних закладів Київської обласної ради в комунальні некомерційні підприємства КОР, збільшено обсяг медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році для забезпечення цільових видатків для лікування хворих на цукровий діабет; надано згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації державної власності, затверджено Регіональний план розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми  та реформування інституційного догляду в Київській області на 2017-2026 роки"; депутати затвердили Статути (Положення) комунальних закладів Київської обласної ради у новій редакції, внесли зміни до регіональних, комплексних і цільових програм, які реалізуються в Київській області.

Депутатський корпус Київської обласної ради одностайно проголосував про визнання добровольців АТО учасниками бойових дій.

Депутатами було також ухвалено низку організаційних, майнових та  кадрових питань, а також затверджено зміни до Обласного бюджету.

Сесія пройшла злагоджено, конструктивно та продуктивно.

По її завершенні очільники Київщини дали вичерпні відповіді на запитання журналістів.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора