Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 26.07.2019 12:23
Кількість переглядів: 641

Фото без описуЩодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території в м. Яготині по вул. Робітнича

 

Детальний план території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки площею 5,1956 га. для ведення фермерського господарства на цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для подальшого продажу права оренди ділянки на земельних торгах (аукціоні) в м. Яготині по вул. Робітнича в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.   

 

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є зміна цільового призначення земельної ділянки площею 5,1956 га. для ведення фермерського господарства на цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для подальшого продажу права оренди ділянки на земельних торгах (аукціоні).

 

Ділянка розташована в місті Яготині по вул. Робітнича, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

 

Замовником даного детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

 

Розробником детального плану є Приватне підприємство «Архаїка», головний архітектор Микола Олексійович Харчов (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 13.05.2016 серія АА № 002928).

 

З детальним планом можна ознайомитися в термін з 26.07.2019 по 28.08.2019 в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 14 у відділі з питань юридичного забезпечення та земельних відносин).

 

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

 

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник Яготинського міського голови Сергій Олександрович Овчаренко .

 

Термін подання пропозицій та зауважень з 26.07.2019 по 28.08.2019.

 

Перший заступник

міського голови                                  С. ОВЧАРЕНКО

 

26.07.2019


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора