Шановні жителі міста!

Дата: 29.07.2019 11:15

Фото без опису12 липня на офіційному сайті Яготинської міської ради було розміщено повідомлення про пропозицію щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та проведення громадського обговорення створення Яготинської міської об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, щодо проведення громадських слухань 13.08.2019 о 17.00  в залі засідань Яготинської міської ради.

У зв’язку з залученням більшої кількості учасників заходу, Яготинська міська рада повідомляє, що проведення громадських слухань 13.08.2019 о 17.00  відбудеться в приміщенні Яготинського районного будинку культури.

Довідково

Створення Яготинської міської об’єднаної територіальної громади шляхом добровільного об’єднання територіальних громад Яготинської міської ради (м. Яготин, с. Червоне заріччя, с. Соколівщина); Засупоївської сільської ради (с. Засупоївка, с. Григорівка, с. Федорівка); Кулябівської сільської ради (с. Кулябівка, с. Тужилів, с. Шевченкове); Супоївської сільської ради (с. Супоївка, с. Дзюбівка, с. Озерне, с. Черкасівка); Райківщинської сільської ради (с. Райківщина, с. Розумівка, с. Рокитне); Двірківщинської сільської ради (с. Двірківщина, с. Воронівщина, с. Кайнари с-ще Черняхівка); Ничипорівської сільської ради (с. Ничипорівка, с. Трубівщина); Панфильської сільської ради (с. Панфили), з адміністративним центром – м. Яготин.

Ініціатор пропозиції – більш, як третина депутатів від загального складу Яготинської міської ради (Лавріненко О.О., Лугіна Т.В., Кудрявський О.М., Галас С.В., Рубанчук Т.І., Басанець М.М., Дворецька Т.В., Вознюк В.Ф., Білиця В.Л., Чорнобай І.А.).

Форма громадського обговорення – громадські слухання.

Дата і час громадського обговорення – 13.08.2019 року, початок о 17 год. 00 хв.

Місце проведення громадського обговорення пропозиції – м. Яготин, вул. Незалежності, 87 (Яготинський районний будинок культури).

Порядок та строк надання пропозицій, зауважень тощо до пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад: пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до відділу організаційного забезпечення діяльності апарату Яготинської міської ради (м. Яготин, вул. Незалежності, 67, Яготинська міська рада - кабінет № 15) до моменту завершення громадських слухань  - 13.08.2019 року.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.