Нові - знайомства, нові – враження!

Дата: 02.08.2019 14:34

Фото без описуЗ 22 по 30 липня 2019 року група дітей з навчальних закладів міста № 1 та № 3, під супроводом вчителя Яготинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Ольги Василівни Ткаленко, мали можливість відвідати міжнародний табір «Romanita» Келерашського району, Республіки Молдова.

Відпочинок був організований в рамках Договору про співпрацю міста Яготин та міста Келераш, як міст-побратимів на найближчі 5 років.

Побувавши в таборі яготинці отримали безцінний досвід, адже вони знайшли нових друзів, відвідали різні куточки дружнього Келерашсього району, поглиблювали та здобували нові знання.

Сповнені нових вражень діти м.Яготина повернулись додому, бо літні канікули - це можливість відпочити у таборі, на морі та здобути нові враження!