Розширена нарада

Дата: 02.08.2019 17:18

Фото без опису2 серпня у залі засідань Яготинської міської ради відбулась розширена нарада з громадськими інспекторами з контролю за дотриманням Правил благоустрою, представниками Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділення поліції ГУ НП у Київській області та керівним складом міської ради.

Як зауважила у вступному слові міський голова Н.М. Дзюба, головна мета зустрічі - в режимі діалогу скоординувати спільну роботу.

Нагадаємо, що 23 липня члени виконавчого комітету Яготинської міської ради затвердили Положення та склад громадських інспекторів з контролю за дотриманням Правил благоустрою та утримання територій у місті Яготині.

Зокрема, громадські інспектори будуть здійснювати свою діяльність на громадських засадах та вживати заходи щодо забезпечення чистоти та порядку та дотримання підприємствами, організаціями, установами незалежно від форм власності, приватними підприємцями, громадянами Правил благоустрою.

Наостанок міський голова Н.М. Дзюба подякувала присутнім за плідну співпрацю.