Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 08.08.2019 17:53

Фото без опису08 серпня відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням виконувача обов’язків міського голови С.О. Овчаренка.

На початку засідання члени виконкому заслухали керівників комунальних підприємств міста щодо стану підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

В ході засідання було затверджено тарифи на окремі види ритуальних послуг, які включено до необхідного мінімального переліку ритуальних послуг та надаються суб’єктами підприємницької діяльності Рітою Миколаївною Васютою та Володимиром Григоровичем Кисілем.

Не оминули увагою і прийняття рішень щодо присвоєння поштових адрес, підключення до водопровідних мереж міста та надання матеріальної допомоги громадянам міста Яготина.