Щотижнева оперативна нарада

Дата: 12.08.2019 11:12

Фото без опису12 серпня під головуванням міського голови Наталії Миколаївни Дзюби відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про виконані роботи спеціалізованими працівниками за липень 2019 року. Обговорено ряд питань щодо календарного плану роботи міської ради з 12.08.2019 по 18.08.2019 та заслухано пропозиції на поточний робочий тиждень.

Під час засідання міський голова, звернула увагу керівників комунальних підприємств Яготинської міської ради на посилений контроль щодо своєчасного і  якісного надання послуг та вчасне виконання доручень. А також інформувала присутніх про проведення громадських слухань щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та проведення громадського обговорення створення Яготинської міської об’єднаної територіальної громади, які відбудуться 13 серпня 2019 року о 17:00 годині  в приміщенні Яготинськго районного будинку культури.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.