Нарада з фізичними особами-підприємцями

Дата: 20.08.2019 18:01

Фото без опису20 серпня в залі засідань Яготинської міської ради відбулася робоча зустріч міського голови Н.М. Дзюби з фізичними особами-підприємцями, які здійснюють торгівлю на території м. Яготина.

Заступник міського голови О.І. Федина ознайомила присутніх  на зустрічі з Правилами благоустрою та утримання територій в м. Яготин, в частині обов’язків фізичних осіб-підприємців у сфері благоустрою, та наголосила на відповідальності за недотримання вказаних Правил. Під час зустрічі були продемонстровані фото закладів торгівлі та прокоментовані Оленою Іванівною. Вона відмітила ряд торгових закладів, які прикрашають місто та вказала на недоліки тих закладів, яким необхідно ще попрацювати.

Шановні фізичні особи-підприємці давайте спільними зусиллями зробимо наше місто привабливим та гармонійним!