Особистий прийом громадян

Дата: 21.08.2019 16:32

Фото без опису21 серпня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян.

Більшість питань, з якими до очільниці міста звертались яготинці, стосувалися вирішення житлових і земельних проблем, надання матеріальної допомоги, працевлаштування, добросусідських відносин тощо.

Перший заступник міського голови С.О. Овчаренко консультував громадян щодо благоустрою міста, роботи житлово-експлуатаційної контори, ремонту вентиляційних каналів в багатоквартирних житлових будинках тощо.

Жителі міста, які звернули на прийом до секретаря міської ради Т.І. Рубанчук отримали роз’яснення щодо соціального захисту населення, надання громадянам характеристик за місцем вимоги та інших питань, які потребували підтримки з боку представників влади.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам.