Шановні підприємці міста Яготина!

Дата: 30.08.2019 16:44
Кількість переглядів: 805

Фото без описуТрадиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання ролі, яку відіграє  підприємництво, проявляючи ділову ініціативу і наполегливість. Адже саме ви сприяєте реалізації започаткованих в Україні реформ, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції, розширенню асортименту товарів і послуг та працюєте на потреби кожного споживача.

Я щиро бажаю всім вам нових успіхів у бізнесі, вдалих угод, надійних партнерів. Нехай щаслива доля супроводжує в усіх починаннях та справах. Вагомих здобутків та нескінченної ділової енергії для реалізації нових бізнес-партнерів, тепла і затишку вашим родинам. Хай мир, добробут і злагода будуть у кожному домі, у кожній сім'ї. Нових трудових здобутків вам в ім'я розквіту та на благо України!

 

З повагою

Яготинський міський голова                        Наталія Дзюба


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора