Шановні громадяни, дотримуйтесь Правил безпеки на залізничному транспорті!

Дата: 04.09.2019 11:47

Фото без описуСтаном на 01 липня 2019 року на станціях, перегонах, територіях підрозділів АТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня важкості 265 сторонніх осіб проти 267 у минулому році, у тому числі 167 зі смертельним наслідком проти 152 у минулому році. Серед травмованих унаслідок ураження електричним струмом постраждало 25 сторонніх осіб проти 14 у минулому році, з них 7 зі смертельним наслідком проти 3 у минулому році.

З початку поточного року на станціях, розташованих в межах виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень, яка забезпечує перевезення пасажирів і вантажів по території 4 областей, станом на 05.07.2019, самими травмонебезпечними є Київ, Київська область, Чернігівська область. Рухомим складом травмовано 24 громадян, з них 16 смертельно.

Основними причинами травмування сторонніх громадян є порушення Правил поведінки громадян на залізничному транспорті України, Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.