Щотижнева оперативна нарада

Дата: 09.09.2019 10:36

Фото без опису09 вересня під головуванням першого заступника міського голови Сергія Олександровича Овчаренка відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про виконані роботи спеціалізованими працівниками за серпень 2019 року.

Обговорено ряд питань щодо календарного плану роботи міської ради з 09.09.2019 по 15.09.2019, заслухано пропозиції на поточний робочий тиждень та розглянуто організаційний план підготовки проведення заходів з нагоди відзначення 467-ї річниці заснування міста Яготина і 62-ї річниці надання Яготину статусу міста.

Зокрема, Сергій Олександрович звернув увагу присутніх, що 10 вересня об 16.00 годині в залі засідань Яготинської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету, а 17 вересня об 11.00 годині засідання чергової 54 сесії Яготинської міської ради VII скликання.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.