Інформація щодо виконання робіт по капітальному ремонту центральної площі у м. Яготині

Дата: 09.09.2019 11:58

Фото без опису05 вересня 2019 року через автоматизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу – https://prozorro.gov.ua/ було опубліковано оголошення № UA-2019-09-05-000653-c про проведення відкритих торгів на закупівлю: 45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація.

Роботи по об'єкту: «Капітальний ремонт центральної площі по вул. Незалежності в м. Яготин Київської області» (зі сторони магазину «Універмаг»).

Очікувана вартість робіт становить 5 632 373,00 грн. з ПДВ.

Джерело фінансування - за рахунок субвенції місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціального-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

Відповідно до опублікованого оголошення кінцевим строком подання тендерних пропозицій встановлено 20 вересня 2019 р.

Згідно з ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі», оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.

05 вересня 2019 року через автоматизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу – https://prozorro.gov.ua/ було опубліковано оголошення № UA-2019-09-05-000976-а про проведення відкритих торгів на закупівлю: 45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація.

Роботи по об'єкту: «Капітальний ремонт центральної площі по вул. Незалежності в м. Яготин Київської області» (зі сторони магазину «Фонтан»).

Очікувана вартість робіт становить 4 876 009,00 грн. з ПДВ.