A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Зі святом, рідний Яготин!

Дата: 19.09.2019 12:02
Кількість переглядів: 1031

Восени ми поринаємо у геть інший світ: де чай здається ароматнішим та смачнішим, ковдра – теплішою, а книги – цікавішими. Ідучи вулицею, ми вдивляємося у кожне деревце, щоб побачити бодай один листочок, якого ще не торкнувся пензель золотої красуні, і тішимося, коли все ж знаходимо. Осінню ми не прагнемо сховатися від дощу, а навпаки – з нетерпінням чекаємо його і щиро дивуємося, коли надворі сухо, адже саме в цю пору року дощ якийсь особливий.

Осінь пензлика взяла,

малювати почала,

ось палахкотять калина,

горобина і шипшина.

Не вгаває щедра осінь,

а малює неба просинь.

Ще — тоненькі павутинки,

сірий дощик і хмаринки…

Пензлик біга без упину —

гарна в осені картина.

Осінь, і справді, чарівна пора року, сповнена ніжного смутку та багата на щедрі врожаї. Саме це продемонстрували учні Яготинського НВК №2.

19 вересня школа замайоріла різнобарв’ям веселкових кольорів. Фойє закладу наповнили пишнобарвні букети з найрізноманітніших квітів, адже під керівництвом своїх наставників - учителів до свята ретельно готувалися усі класи.

Осінній бал вразив своїм багатством композицій. Ми потрапили в казковий світ квітів, які супроводжують нас при народженні, з ними йдемо до школи, відзначаємо іменини, свята. Квіти дарують нам не тільки свою красу, а й змогу дихати ароматним повітрям. І це свято квітів, приурочене до святкування Дня міста. Справді, побачивши цю виставку, можна поринути у неповторний і захоплюючий світ казки, бо все навколо було у яскравих кольорах, все посміхалось і раділо. Ароматні запахи, оригінальні витвори, цікаві написи викликали в учнів, батьків та вчителів радість, усмішку та насолоду від зустрічі з прекрасним.

На одній композиції ми бачили обличчя дівчини, навколо якої бархатці, айстри, якими багата осінь, барвисте листя і калина. Інша відтворювала перетворення гусені на метелика. Привернула увагу композиція на тему гарного господаря – «Як дбаєш, так і маєш», а також дівчата, яким підібрали вбрання з різноманітних квітів. Не оминули увагою і казкових міньйонів, оберіг лісовика та їжачка-ласунчика. І звичайно Алею Слави, що виглядала як справжня, бо учні творчо поєднали золотисте листя: берези, клена, осики, акації, а ще зеленої красуні – ялинки, і символу українського народу – калини.

Яготинська міська рада висловлює щиру подяку всім школярам, батькам та класним керівникам за підготовку квіткової виставки до Дня міста!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень