A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

З днем народження, рідне місто! Зі святом, дорогі земляки!

Дата: 20.09.2019 15:54
Кількість переглядів: 1646

Щиро, від усього серця, яке сповнене гордості за наше місто і поваги до вас, – вітаю із нинішнім святом – Днем міста Яготин! Доля людей тісно переплелася з долею краю, тому пошана до історичного минулого та самовіддана праця для майбутнього завжди були і є характерною рисою багатьох поколінь яготинців.

День міста – прекрасний привід вкотре зізнатися в любові рідному Яготину, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Це дійсно особливе свято, свято для всіх, хто тут народився та виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Маючи вже досить поважний вік – 467 років від першої згадки в історії нашого краю, Яготина повнився тим самобутнім духом, в якому поєдналися і спокій сивої давнини, і стрімкий потік сучасного життя.

Яготин не можна не любити. Місто відоме за межами області і країни як мистецький осередок, кузня висококваліфікованих молодих кадрів для держави. Ми прагнемо, щоб Яготин славився як місто комфорту і здоров’я. Тут нам жити, любити, зростати і радіти.

Проте в цей святковий час ми думками і молитвами перебуваємо з нашими воїнами, які бережуть нинішній спокій України і нашого міста, світлі усмішки дітей на святі, наш мирний день.

Дорогі земляки! Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Яготинської міської ради щиро дякую всім людям, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій Батьківщині.

Слова привітання адресую молодому поколінню, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.

Я вклоняюся всім вам за вашу працю і таланти, які ви віддаєте рідному місту. Лише згуртовано, лише разом ми всі задуми – виконаємо, всі тимчасові негаразди подолаємо, всіх мрій досягнемо!

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди, миру у нашій прекрасній єдиній Україні. Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду! Нехай наше місто, наш спільний дім, розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!

З повагою

Яготинський міський голова              Наталія Дзюба


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень