День міста

Дата: 22.09.2019 00:03

Фото без опису21 вересня Яготин святкує свою 467-му річницю з Дня заснування та 62-гу річницю надання Яготину статусу міста і наш рідний край виглядає святковим.

В центрі йшла торгівля, задоволені дітлахи розважались на атракціонах. Грала музика і все налаштовувало на позитивний настрій. На стадіоні «Колос» розпочалось святкування за підтримки міської ради під патронатом міського голови Наталії Миколаївни Дзюби.

Для містян та гостей нашого чудового міста – виступи від золотого фонду культури Яготинщини, а також від Заслуженого артиста України, володара гран-прі, Золотої медалі гран-прі Франції – короля акордеону - Ігоря Осипенка. Енергійний виступ музичного колективу України «ТІК», який дивує публіку своїм концертними шоу та дарує заряд енергії, бо їхні пісні співають усі і саме в них відчувається настрій народу. Фєричний виступ гурту «Дежавю» Яготинського районного будинку культури та гурту «Ренесанс»!

Як пройшло святкування читайте найближчого часу на офіційній сторінці Яготинської міської ради.