Пошук

Вклонюся вчителю до ніг

Дата: 02.10.2019 16:40
Кількість переглядів: 1251

Раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить золотим віттям осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею мерехтять різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти!

Цей день для всіх, хто шанує роботу педагога, тренера, вихователя, наставника молодого покоління.

2 жовтня, напередодні професійного свята вчителів, у районному будинку культури вшановували педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветеранів педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

Цього дня освітян прийшли привітати міський голова Наталія Миколаївна Дзюба, виконувач обов’язків голови Яготинської районної державної адміністрації Тетяна Петрівна Сухенко та виконувач обов’язків голови районної ради Володимир Андрійович Потельчак, які дякували усім присутнім педагогам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Міський голова Н.М. Дзюба, вітаючи педагогів Яготинщини із професійним святом, дякувала вчителям за їхню невтомну працю у вихованні майбутнього покоління справжніх українців, підкреслюючи надважливу роль шкільного наставника у формуванні особистості. «Ми всі пам’ятаємо наших вчителів. Адже життя кожної людини не можливо уявити без вчителя, який прокладає шлях у життя, допомагає їй сформуватися як особистості та правильно обрати свою професію. Саме за шкільною партою відбувається виховання патріотично свідомої молоді, яка знає свою історію, пам’ятає та зберігає українські народні звичаї, любить рідну мову та Батьківщину», – зазначила Наталія Миколаївна.

Цього року, від імені депутатського корпусу, очільниця міста вручила директорам загальноосвітніх шкіл міста Яготина ноутбуки, задля підвищення якості освіти та покращення її результативності.

За  вагомий особистий внесок у розвиток освіти міста, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівника освіти міський голова Н.М.Дзюба вручила подяки та цінні подарунки:

- педагогу-організатору Яготинського НВК “СШ-ЗОШ I-III ст. № 2” Інні Вікторівні Дустовій;

- вчителю трудового навчання Яготинського НВК “СЗОШ I-III ст. № 3” Людмилі Євгенівні Козловій;

- методисту районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Наталії Анатоліївні Мрачик;

- завідуючій дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 6 “Волошка” Валентині Олександрівні Задорожній.

Бурхливими оплесками вітали на святі найдорожчих гостей – ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом.

В залі панувала неймовірно святкова атмосфера. Це теплі слова, посмішки педагогів, пісні, танці та музика. Вкотре ми пересвідчуємось, що День працівників освіти - це свято яскравих квітів, щирих привітань та душевних слів вдячності за безцінний скарб усього людства – знання. День вчителя давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора