Звіт КП "Комунальник" про роботу у вересні 2019 року

Дата: 09.10.2019 12:08

Звіт про роботу комунального підприємства Яготинської міської ради "Комунальник" за вересень 2019 року.

№.з.п

Вид діяльності

1

Обкошування трави ручним та механізованим способом по вулицях міста, місцях загального користування

2

Благоустрій на клумбах міста (поблизу міської ради, Центральна площа, Алея Слави, Калинова алея)

3

Видалення аварійно-небезпечних дерев у кількості 7 шт., кронування дерев поблизу дитячого майданчика по вул. Незалежності, 94-а

4

Підготовка території до відзначення Дня міста (благоустрій, встановлення палатки, прапорів, лавочок, перевезення столів, фарбування лавочок, урн, знаку «Яготин», центральної сцени)

5

Демонтаж строго та встановлення нового дитячого майданчика по вул. Незалежності, 58

6

Благоустрій нової алеї «Луна» по вул. Незалежності (встановлення лавочок, урн)

7

Вивезення сміття від дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл міста

8

Висаджування квітів у вазони на Центральній площі міста

9

Згрібання та вивезення опалого листя на «Алеї Слави», поблизу пам'ятника Непорожньому П.С., Шевченку Т.Г.

10

Скошування порослі трав у Сорочому Яру

11

Благоустрій стихійного сміттєзвалища по вул. Кільцевій

12

Підготовка снігоочисної техніки до роботи в осінньо-зимовий період

13

Ремонт у виробничому приміщені підприємства

14

Вивезення ТПВ від мешканців приватного сектору, підприємств, установ, організацій

15

Щоденне ручне прибирання території міста (по всій протяжності, Вокзальна площа, Ринок, Центральна площа та ін.)