Вітання з Міжнародним днем поштової служби

Дата: 10.10.2019 18:29

Фото без описуВ усьому світі відзначається Всесвітній день пошти. Цей захід проводиться протягом тижня, що називається «Міжнародний тиждень листа».

Міжнародний день поштової служби - один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй.

10 жовтня заступник міського голови О.І. Федина та керуючий справами виконавчого комітету апарату міської ради В.А. Галицький прийняли участь у привітанні всіх представників поштової галузі та від імені міського голови Наталії Миколаївни Дзюби вручили грамоти міського голови за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток поштової галузі, підвищення якості обслуговування населення засобами поштового зв’язку та з нагоди Всесвітнього дня пошти - оператору поштового зв’язку 1 класу ВПЗ Яготин Світлані Олександрівні Демець та листоноші (поштар) 1 класу ВПЗ Яготин Євдокії Іванівні Колесник.

"Ваша невтомна праця забезпечує зв'язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку Яготинського краю" - відзначила заступник міського голови О.І. Федина.

"Я впевнений, що наполеглива і відповідальна праця працівників поштового зв'язку й надалі слугуватиме запровадженню нових сервісів, збільшенню асортименту поштових послуг та підвищенню якості їх надання до рівня світових стандартів" - зазначив керуючий справами виконавчого комітету апарату міської ради В.А. Галицький.

Фото: головний редактор ПП Редакція газети "Яготин - місто моє" Я.Ревенко