Засідання позачергової п'ятдесят п'ятої сесії Яготинської міської ради

Дата: 10.10.2019 18:35

10 жовтня у залі засідань міської ради відбулось засідання позачергової п’ятдесят п’ятої сесії Яготинської міської ради під головуванням секретаря міської ради Т.І. Рубанчук.

У сесії взяли участь: працівники апарату Яготинської міської ради, керівники комунальних підприємств міста, член виконавчого комітету С.В. Яценко, голова СТ «Яготинський хліб» М.М. Хобта, жителі міста, представники засобів масової інформації.

Перед оголошенням порядку денного позачергової 55 сесії секретар міської ради Т.І. Рубанчук привітала депутатів VII скликання з наступаючим святом – Днем захисника України. «Шановні депутати! Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, здоров'я, звершення всіх ваших мрій і побажань», - зазначила Тетяна Іванівна.

На порядок денний сесії було винесено понад 70 питань. Розпочалось зібрання з внесення змін до рішення Яготинської міської ради від 20.12.2018 № 1761-44-VII «Про міський бюджет м. Яготина на 2019 рік» шляхом перерозподілу видатків. Зокрема:

- перенесено планові кошти субвенції в сумі 3 100 000 грн. з стадіону «Колос» міської ради на КП «Комунальник»;

- зменшено видатки на суму 5 000 грн. з видатків на оплату послуг по гідравлічному випробуванню газових труб, які до кінця року не будуть використані. За рахунок цього збільшено видатки на суму 5 000 грн. на поточний ремонт прибудинкових територій, у зв’язку зі зміною обсягу виконаних робіт;

- перенесено асигнування по загальному фонду, призначені на встановлення будинку для проведення ритуальних обрядів в сумі 130 тис. грн. на видатки по спеціальному фонду для придбання вантажного автомобіля марки «Газель», попередня вартість якого 163 000 грн. СКП «Ритуал» та додатково надано 33 000 грн. за рахунок зменшення видатків на утримання стадіону «Колос», які були передбачені на ремонт;

- перенесено кошти в сумі 143 798 грн. з видатків по спеціальному фонду бюджету, які були зекономлені при закупівлі сміттєвоза на видатки загального фонду для оплати робіт з поточного ремонту об’єктів благоустрою в сумі 81 197 грн. та на придбання паливно-мастильних матеріалів для проведення розчистки снігу в осінньо-зимовий період в сумі 62 601 грн.;

- при уточнені кошторису на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Гагаріна, Інтернаціоналістів, провул. Футбольний Яготинською міською радою планувались кошти на співфінансування 20% вартості робіт по скоригованих кошторисах приведених до вартості робіт по ринковій ціні поточного періоду. Обласною програмою запланований обсяг фінансування без коригувань. Ремонті роботи будуть проведені в межах передбачених програмою фінансувань. Тому кошти в сумі 398 000 грн., що планувались передати до обласного бюджету залишаються і будуть використані на поточний ремонт дорожнього покриття вул. Дмитрівська – 200 000 грн., вул. Рильського – 96 000 грн., виготовлення проектної документації капітального ремонту прибудинкової території будинків № 27-29 по провул. Говорова, оплата послуг експертизи – 30 000 грн.;

- надано субвенцію районному бюджету обсягом 42 000 грн. на освіту – на придбання ковроліну в гімнастичний зал ДЮСШ.

У зв’язку з внесенням змін до ст. 99 Земельного кодексу України, наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 за № 1330/20068 депутати VII скликання внесли зміни до рішення Яготинської міської ради від 31.10.2013 № 2067-39-VІ «Про деякі питання розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Яготин». Зокрема:

- розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (малих архітектурних форм) в м. Яготині буде здійснюватись виключно за наявності прийнятого Яготинською міською радою рішення щодо встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасових споруд на земельних ділянках комунальної власності територіальної громади міста Яготин та укладеного договору земельного сервітуту;

- рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності, що встановили тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності на землях комунальної власності територіальної громади міста Яготин, укласти договори земельних сервітутів на право розміщення тимчасових споруд.

Розглянувши звернення голови громадської організації «Асоціація учасників АТО» було вирішено надати матеріальну допомогу учасникам антитерористичної операції на Сході України та Об’єднаних сил, які зареєстровані в місті Яготині, в розмірі 1000,00 грн. кожному, за рахунок кошторисних призначень на соціальний захист населення.

За результатами обговорень питання використання водосховища Великий Супій було вирішено звернутись до керівництва агентства рибного господарства України з проханням повідомлення міської ради про чергове зариблення в присутності громади міста. Зобов’язати директора ТОВ «Дієва Нація» прозвітуватись на черговій сесії Яготинської міської ради про зариблення, вилов риби в минулих роках  та заслухати плани товариства щодо використання водосховища Великий Супій.

Надалі депутати прийняли рішення про звернення до:

- Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо визначення Яготина районним центром під час проведення адміністративно-територіальної реформи;

- Президента України проти запровадження формули Штайнмаєра.

Традиційно було розглянуто депутатські звернення та ряд земельних питань та прийняті відповідні рішення.