Схеми маршрутів транспортних засобів КП «Комунальник» при розчистці території міста від снігових заметів

Дата: 11.10.2019 11:17

Фото без опису1. Трактор МТЗ - 82.1

Початок: о 4.00. год.

вул. Сікорського Ігоря, 4 – тротуар по вул. Незалежності (права сторона), тротуар по вул. Вокзальна, тротуар по вул. Шевченка (від вул. Вокзальна до вул. Тесленка). Мікрорайон «ПТРБ», мікрорайон «Заводський».

2. Трактор МТЗ - 81

Початок: о 4.00. год.

вул. Сікорського Ігоря, 4 – мікрорайон «ДРСУ» - мікрорайон «Левада» - мікрорайон «Рошен» - вул. Згурівська (тупік) – мікрорайон «Козловщина».

3. Трактор ЮМЗ

Початок: о 4.00. год.

вул. Сікорського Ігоря, 4 – мікрорайон ЗОШ №3, мікрорайон «Червоний хутір», мікрорайон «Пожежної частини», мікрорайон «Підварки», мікрорайон «ПТФ»,мікрорайон «Комбікормовий завод».

4. Трактор Т-25

Початок: о 4.00. год.

вул. Сікорського Ігоря, 4 – тротуар по вул. Незалежності (ліва сторона), поблизу міської ради, зупинки громадського транспорту.

5. Трактор ЮМЗ

Початок: о 4.00. год.

вул. Сікорського Ігоря, 4 – мікрорайон «Газконтора», мікрорайон «ПМК», мікрорайон «Футбольний» до пляжу.

6. Автомобіль МАЗ

Початок: о 4.00. год.

вул. Сікорського Ігоря, 4 – (до перехрестя з вулицею Незалежності) – вул. Незалежності (до пров. Довженка) - пров. Довженка – вул. Шевченка (від пров. Довженка до вул. Каштанова Алея) – вул. Каштанова Алея - вул. Незалежності (до вул. Тесленка) – вул. Тесленка – вул. Студентська – вул. Лисенка Миколи – вул. Кузнєцова Олександра – вул. Заводська – вул. Островського – вул. Філатова – вул. Мономаха – вул. Котляревського.

7. Автомобіль УРАЛ

Початок: о 4.00. год.

вул. Сікорського Ігоря, 4 – вул. Дмитрівська – вул. Рильського – вул. Драгоманова – вул. Гирича – вул. Патона Євгена – вул. Ярослава Мудрого – вул. Ясногірська – вул. Зоряна – пров. Незалежності – мікрорайон «Комбікормовий завод» (вулиці навпроти заводу) – с. Соколівщина – с. Червоне Заріччя.

8. Автомобіль ЗІЛ 131

Початок: о 4.00. год.

вул. Сікорського Ігоря, 4 – вул. Толстого – мікрорайон «Залізничний» – мікрорайон «Бачиївщина» – ЦИНС –ЦПТО.

9. Трактор Foton

Початок: о 4.00. год.

вул. Сікорського Ігоря, 4 – Незалежності, 89, 150, 130, Пирятинська 7, Довженка 8, Незалежності, 94-а, мікрорайон «ПМК», Незалежності, 82-а, Каштанова алея, 1, 3, 7, Каштанова алея, 2, Незалежності, 52,50, 40, 32-а, 32, 30, Дарницька, 41, Винниченка, 19, Незалежності, 22, 20, 18, 16, мікрорайон ЦИНС, Київська, 87, Вокзальна, 2-а, мікрорайон «Козловщина»