Метеорологічні попередження по території України

Дата: 22.10.2019 09:31

За даними Українського гідрометеорологічного центру 22 жовтня, у першій половині дня, в Україні туман, видимість 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий).

Яготинська міська рада закликає мешканців Яготинщини бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим транспортом.

У зв’язку з ускладненням погодних умов будьте максимально уважними та обережними на дорогах. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. З особливою обережністю рухайтеся мостами, відмовтеся від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

Яготинська міська рада закликає мешканців Яготинщини бути вкрай обережними і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101».