Особистий прийом громадян

Дата: 30.10.2019 17:39

Фото без описуСьогодні, 30 жовтня, Яготинський міський голова Н.М. Дзюба зустрілась із жителями міста щодо вирішення ряду питань.

Під час особистого прийому громадян міським головою розглянуті були питання щодо благоустрою території кафе, співпраці з лікарнею, соціального захисту та виділення дрів для опалення.

Також звертались громадяни щодо газоваго обладнання в квартирі. Наталія Миколаївна вислухавши, надала кваліфіковані розяснення щодо порядку вирішення порушених проблем.

До першого заступника міського голови С.О. Овчаренка громадяни звертались з питань газопостачання.

Секретарь Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук консультувала громадян з питань соціального захисту, надання характеристик та обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання.