Пошук

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Дата: 01.11.2019 16:55
Кількість переглядів: 755

1 листопада, у святковій залі Яготинської районної державної адміністрації, з нагоди Дня працівника соціальної сфери відбулися урочистості за участі першого заступника міського голови С.О. Овчаренка, виконувача обов’язків голови Яготинської районної державної адміністрації Т.П. Сухенко, голови райради П.В. Гайдая, працівників установ, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем і надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Слова шани та подяки пролунали від першого заступника міського голови С.О. Овчаренка, який від імені міського голови Наталії Миколаївни, привітав присутніх зі святом.

«Роль працівника соціальної сфери особливо важлива, бо саме від професіоналізму та відданості справі залежить повноцінне життя тих громадян, що потребують допомоги», - зазначив Сергій Олександрович.

Перший заступник міського голови висловив слова вдячності за працю, сповнену милосердям, добром і теплом, та побажав їм щастя, достатку, благополуччя, задоволення від роботи, сил, терпіння та Божого благословення.

За багаторічну сумлінну працю в галузі соціального захисту населення, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання  своїх посадових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди Дня працівника соціальної сфери перший заступник міського голови С.О. Овчаренко вручив подяки та цінні подарунки:

перукарю Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Галині Олександрівні Ільченко;

заступнику начальника управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації Наталії Владиславівні Коверник;

начальнику Яготинського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Жанні Анатоліївні Нескороженій.

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери звернулись і виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Тетяна Петрівна Сухенко та голова райради П.В. Гайдай, які висловили вдячність за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, які вони дарують людям, а також відзначили роботу кращих працівників нагородами, подарунками і квітами.

День працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки за службовими обов’язками, а й за велінням совісті та покликом душі.

Закінчилось дійство святковим концертом, який всім присутнім подарувала талановита Яготинщина.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора