Пошук

Участь у конференції «Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ-2019»

Дата: 05.11.2019 12:24
Кількість переглядів: 551

5 листопада перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, начальник комунального підприємства міської ради "Комунальник" А.В. Стріха, начальник комунального підприємства міської ради "Яготинська ЖЕК" О.В. Білаш та начальник комунального підприємства "Яготинське ВУ ВКГ" М.І. Дзюба беруть участь у відкритті XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».

Захід організований Міністерством розвитку громад та територій України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Асоціація міст України традиційно виступає партнером заходу. 

Експозицію виставки сформували більше 300 підприємств з 15 країн світу.

Поєднання насиченої ділової програми з виставками надає можливість фахівцям прийняти участь в секційних засіданнях Конгресу, ознайомитися з широким спектром сучасної продукції та новими інженерними технологіями для міського господарства, а підприємствам - презентувати свої досягнення цільовій аудиторії відвідувачів.

Щорічно на виставках демонструється продукція, яка вже сьогодні широко використовується в ЖКГ, промисловості, АПК та нові розробки, що в подальшому сприятимуть технічному переоснащенню та модернізації житлово-комунального господарства та задоволенню потреб галузей народного господарства в цілому. На експозиціях представлені системи водопідготовки, водопостачання, водовідведення, інженерні мережі, обладнання для очистки стічних вод, комунальна техніка, спецтехніка, комплексне управління відходами, ресурсозберігаючі технології, устаткування, матеріали тощо.

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан привітав учасників та відзначив, що Асоціація міст України, до якої входить 833 муніципалітети, а це – 80% населення України, щороку підтримує проведення Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ», а також семінари та виставки, які відбуваються в рамках цього заходу:

Цей Конгрес є чудовою комунікаційною платформою для місцевого самоврядування, бізнесу та виконавчої влади, які разом формують і вдосконалюють політику у сфері житлово-комунального господарства, зокрема, теплозабезпечення, водопостачання і поводження з побутовими відходами, впровадження енергоефективності, покращення благоустрою та розвитку дорожнього господарства тощо. На Конгрес прибуло чимало представників органів місцевого самоврядування. Серед них – міські голови обласних центрів, міст районного значення та голови об’єднаних громад, а також керівники і фахівці комунальних підприємств. Всі муніципалітети для забезпечення високої якості надання послуг потребують новітніх технологій, і цей захід – чудова нагода ознайомитися з новітніми рішеннями галузі, а також залучити бізнес до співпраці.  Переконаний, що наслідком цього заходу та супутніх виставок будуть нові проекти, які зроблять українські громади сучасними, прогресивними і комфортними.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора