Пошук

З Днем української писемності та мови

Дата: 08.11.2019 17:03
Кількість переглядів: 603

9 листопада ми святкуємо День української писемності та мови. 

Я насамперед звертаюся до величі і сили нашого слова, його могутньої тисячолітньої історії і високої духовної, літературної і народної культури, що належать не лише нам і нашій державі, а й всьому світу. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова і особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. 

Українською мовою промовляє дух нашої свободи. Так само, як відновлена воля і демократія, державна мова потребує нині щоденної праці і підтримки. І я впевнена у тому, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною свого народу, його історії і культури.

Хочу нагадати слова великої поетеси Ліни Костенко: «Жодна нація не вмирає від інфаркту. Спочатку їй відбирає мову». Пам'ятайте наш народ – єдиний. Його мова – це велика основа для єдності всієї держави і духовна гарантія її майбутнього. 

Бажаю вам пронести й утвердити українське слово, збережене нашими предками, — воно створює індивідуальне обличчя країни і нації. Бажаю усім нам любові, щастя, взаємного розуміння і допомоги, щоб жити за Словом, з якого почалася Україна. 

З повагою

Яготинський міський голова                  Наталія Дзюба


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора