Метеорологічні попередження по території України

Дата: 14.11.2019 10:10

Фото без опису14 листопада прогнозуються пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

Яготинська міська рада закликає мешканців Яготинщини бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху!

Зверніть увагу, що ті домогосподарства, опалення яких залежить від електрики, з огляду на ризики обриву електромереж, необхідно підготувати до зниження рівня струму.

Нагадуємо основні правила поведінки в разі посилення вітру: всі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; якщо ви опинилися на вулиці, то слід триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев; в разі сильного вітру сховатися в найближчому будинку або природному укритті; уникати знаходження поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч з ними автотранспорт.

Шановні громадяни! Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101».