Участь в семінарі

Дата: 27.11.2019 11:09

Фото без опису20 листопада, державні реєстратори Яготинської міської ради взяли  участь в семінарі, щодо змін в законодавстві в сфері реєстрації нерухомості та бізнесу, який відбувся в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Київській області.

Зокрема, 2 листопада набрав чинності Закон України № 159-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав власності», що спрямований на запровадження дієвих механізмів запобігання рейдерству у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Окрім посилення відповідальності державних реєстраторів у відповідних сферах державної реєстрації та виключення зі складу суб'єктів державної реєстрації юридичних осіб публічного права, акредитованих в установленому порядку, зміни до Законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" передбачають низку новел, які суттєво впливають на процедуру проведення реєстраційних дій. Разом з цим, значна частина положень Закону України № 159-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності" містить норми прямої дії, які мають бути застосовані з часу набрання чинності цим Законом.