Звіт КП "Комунальник" про роботу у листопаді 2019 року

Дата: 10.12.2019 16:27

Фото без описуКомунальне підприємство Яготинської міської ради "Комунальник" інформує про виконані роботи за листопад 2019 року.

№з.п

Вид діяльності

1

Згрібання та вивезення опалого листя по вулицях міста та місцях загального користування (вул. Незалежності, Каштаенова Алея, Алея Слави, пам'ятник Шевченка Т.Г., Непорожнього П.С., мікрорайон «ЦИНС», Міський клуб)

2

Благоустрій на клумбах міста (поблизу міської ради, Центральна площа, Алея Слави, Калинова алея)

3

Видалення аварійно-небезпечних дерев: вул. Незалежності (паркова зона) 11 шт., вул. Переяславська – 4 шт., вул. Пирятинська – 1 шт., ДНЗ № 3 – 1 шт., вул. Інтернаціоналістів – 1 шт., вул. Кутузова, 17 – 1 шт., вул. Гирича – 3 шт. та кронування дерев по вул. Гирича – 13 шт., Незележності 40 – 3 шт., пров. Довженка – 4 шт.

4

Демонтаж аварійного дитячого майданчика на «Міському клубі»

5

Кронування катальп по вул. Незалежності

6

Підключення гірлянд на деревах по вул. Незалежності (катальпи)

7

Вивезення гілля обпиляного Яготинським РП по вул. Паркова, Шевченка, Дмитрівська

8

Благоустрій стихійного сміттєзвалища по вул. Кільцевій

9

Підготовка снігоочисної техніки до робіт в осінньо-зимовий період

10

Вивезення гілля обпиляного Яготинським РП по вул. Толбухіна, Дмитрівська, Дарницька

11

Вивезення ТПВ від мешканців приватного сектору, підприємств, установ, організацій

12

Щоденне ручне прибирання території міста (по всій протяжності, Вокзальна площа, Ринок, Центральна площа та ін.)