Привітання народного аматорського хору "Солдатська пам’ять" з Новорічно-різдвяними святами

Дата: 26.12.2019 10:30

Фото без опису26 грудня Дід Мороз та Снігуронька привітали з Новорічно-різдвяними святами та вручили новорічні подарунки від Яготинського міського голови Наталії Миколаївни Дзюби та депутатського корпусу Яготинської міської ради народному аматорському хору "Солдатська пам'ять".

"Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував усім нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід", - зазначила Снігуронька.

"Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі передаємо Вам вітання від Наталії Миколаївни та депутатського корпусу, бажаємо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай новий 2020 рік принесе Вам достаток і добробут, а Різдвяна Зоря обдарує добрим настроєм, впевненістю та вірою в майбутнє", - запевнив Дід Мороз.

На останок учасники хору виконали в подарунок новорічну щедрівку.

Нехай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.