Звернення Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області

Дата: 27.12.2019 18:22

Зимова пора – час Новорічних та Різдвяних свят. Але їх святкування може принести не тільки радість, але й біду.

Недотримання правил пожежної безпеки під час святкування може перетворити вашу оселю на гори попелу, а свято – на трагедію. Аби не зіпсувати свято собі та своїм близьким дотримуйтесь наступних правил:

• не встановлюйте ялинку поблизу опалювальних приладів;

• надійно встановіть її на стійкій підставці;

• не прикрашайте зелену красуню ватою, папером, марлею та целулоїдними іграшками;

• не дозволяйте дітям самостійно запалювати біля ялинки бенгальські вогні, користуватися хлопавками та піротехнічними виробами;

• для ілюмінації використовуйте електричні гірлянди заводського виготовлення;

• не залишайте дітей біля ялинки без нагляду.

Яготинський РС Головного управління ДСНС України  у Київській області звертається до вас з проханням та застереженням про використання піротехнічних виробів.

Під час Новорічних та Різдвяних свят  ви  та ваші діти будуть використовувати піротехнічні вироби заради розваги. Не купуйте ці вироби на ринках та в торгових кіосках, тому що ця продукція не сертифікована в України та продаж її заборонений. Сертифіковану піротехнічну продукцію можна придбати лише в призначених для цього магазинах.

Начальник Яготинського районного сектору

ГУ ДСНС України у  Київській області