Особистий прийом громадян

Дата: 15.01.2020 18:06

Фото без опису15 січня, Яготинський міський голова Н.М. Дзюба зустрілась із жителями міста щодо вирішення ряду питань.

Під час особистого прийому громадян міським головою розглянуті питання щодо благоустрою, житлово-комунального господарства, земельних відносин, надання матеріальної допомоги, пошкодження димоходу в багатоквартирному житловому будинку тощо.

Наталія Миколаївна надала кваліфіковані роз'яснення щодо порядку вирішення порушених проблем.

До заступника міського голови О.І. Федини громадяни звертались з питань соціального захисту.

Секретарь Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук консультувала громадян щодо надання характеристик та обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання.