Практичні заняття з караулами по використанню засобів рятування на воді та кризі

Дата: 16.01.2020 14:47

15 січня з метою забезпечення безпеки людей під час проведення заходів на водних об’єктах пов’язаних із відзначенням  свята «Водохреща» 19 січня 2020 року 28-ДПРЧ м. Яготин було проведено додаткові практичні заняття з караулами по використанню засобів рятування на воді та кризі (кінець «Олександрова», рятувальне коло, гумовий човен).

Під час занять було проведено перевірку стану даних спеціальних засобів, а також були відпрацьовані вправи (нормативи) щодо рятування людського життя на воді.

Працівники ДСНС України сподіваються, що така проведена робота допоможе не допустити загибель та травмування людей під час відзначення Водохреща.