A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Шановні учні випускникних класів!

Дата: 16.01.2020 15:11
Кількість переглядів: 282

З метою забезпечення потреби Державної служби України з надзвичайних ситуацій у кваліфікованих кадрах, Яготинський районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області повідомляє учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів Яготинського району, що розпочато вступну компанію до вищих навчальних закладів цивільного захисту у 2020 році.

ВНЗ ЦЗ здійснюють підготовку фахівців за рахунок державного замовлення для органів і підрозділів цивільного захисту за спеціальностями: психологія, екологія, хімічні технології та інженерія, пожежна безпека, цивільна безпека.

За додатковою інформацією звертатися до Яготинського районного сектору або на веб-сайти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Львів вул. Клепарівська, 35), Національного університету цивільного захисту України (м. Харків вул. Баварська, 7) та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України (м. Черкаси  вул. Онопрієнка, 8).

 

Начальник Яготинського РС, підполковник служби цивільного захисту      Сергій ВЛАСКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень