Звіт КП "Комунальник" про роботу у грудні 2019 року

Дата: 17.01.2020 14:49

Фото без описуКомунальне підприємство Яготинської міської ради "Комунальник" інформує про роботи у грудні 2019 року:

№.з.п

Вид діяльності

1

Прибирання паркової зони спільно з Студениківським лісництвом Переяслав-Хмельницького лісгоспу по вул. Незалежності (від вул. Каштанова Алея до вул. Незалежності, 40)

2

Розчистка від снігу тротуарів по вул. Незалежності, Шевченка, Вокзальна

3

Видалення аварійно-небезпечних дерев: вул. Пирятинська – 2 шт., вул. Патона Євгена – 9 шт., вул. Незалежності – 3 шт., Шевченка – 1 шт.

4

Підготовка до Новорічних свят (встановлення огорожі ялинки, монтаж освітлення на катальпи, встановлення саней та оленя)

5

Благоустрій по вул. Філатова (мікрорайон «Міський клуб» – скошування порослі дерев, трав, вивезення сміття)

6

Благоустрій по вул. Патона Євгена (розчистка порослі, вивезення гілля)

7

Благоустрій по вул. Шевченка (розчистка порослі, вивезення гілля)

8

Благоустрій по провул. Шевченка (розчистка порослі, вивезення гілля)

9

Благоустрій стихійного сміттєзвалища по вул. Кільцевій

10

Проведення протиожеледних заходів по вулицях комунальної власності та тротуарах міста

11

Вивезення гілля обпиляного Яготинським РП по вул. Дарницька, Винниченка

12

Вивезення ТПВ від мешканців приватного сектору, підприємств, установ, організацій

13

Щоденне ручне прибирання території міста (по всій протяжності, Вокзальна площа, Ринок, Центральна площа та ін.)