A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Органи місцевого самоврядування повинні мати фінансові ресурси і повноваження для надання якісних публічних послуг, - О.Слобожан

Дата: 20.01.2020 18:11
Кількість переглядів: 230

18 січня 2020 року Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у програмі «Плюс-мінус», що виходить на «UA:Українське радіо».

Тема прямого ефіру: Децентралізація чи профанація: чому проєкт змін до Конституції від президента так гостро критикується?

Також гостем програми був Віталій Безгін, Народний депутат України, Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У ході обговорення питання реформи децентралізації О.Слобожан зазначив, що на початку реформи увага помилково приділялася кількості створених ОТГ, хоча головною метою є забезпечення  якісних послуг громадянам.

Асоціація міст України вважає, що в першу чергу потрібно зміцнити бюджетне забезпечення територіальних громад - внести зміни до бюджетного та податкового законодавства - щоб місцеві бюджети могли збільшити обсяг власних ресурсів для розвитку, звісно, із запобіжниками щодо контролю їх ефективного використання для виконання. Адже органи місцевого самоврядування повинні мати належні фінансові ресурси і повноваження для надання якісних публічних послуг.

Під час обговорення змін до Конституції Виконавчий директор АМУ також підкреслив: «Зарубіжні партнери висловили занепокоєння щодо змін до Конституції як таких, які не відповідають Європейській хартії місцевого самоврядування та порушують демократичні процеси».

Слухати ефір.

За інформацією Асоціації міст України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень